Menu
Sepetiniz

Bebek Odası

Bebek Odası

Bebek Odası mobilyaları en kaliteli materyaller ile hayata geçirilen ürünlerdir. Bebeklerin odası için ihtiyaç duyulan her türlü obje, bu mobilya grupları içerisindeki yerini almaktadır.

Birbirinden farklı alternatiflere sahip olan mobilyalar, farklı zevklerin birleşme noktasını oluşturuyor. Bebek odası dekorasyonunu en iyi şekilde yapabilmek adına doğru mobilya seçimlerinde bulunmak önemlidir.

Aynı zamanda çok kullanışlı ve fonksiyonel ürünlere yönelmek gereklidir. Evin en yeni üyesi için seçilen her bir oda ürünleri şık ve kullanışlı olmalıdır.

Bebek odası takımları geniş bir ürün skalasına sahiptir. İçerisinde yer alanlar ise; karyola, raf, şifonyer, ayna ve mini dolap gibi özel detaylardan oluşuyor.

Kusursuz bir uyum oluşturacak biçimde hayata getirilen bu özel gruplar, bebek odası tasarımları olarak büyük bir ilgi buluyor. Uzun zaman önce hazırlanmış çocuk odası yerine yepyeni modelleri kolay bir biçimde temin edebilirsiniz.

Bebek odaları, çocuk odalarına ve genç odalarına göre daha fazla hassasiyet gerektirir. Sağlıklı ve kaliteli mobilya ayrıcalıklarından oluşması önemlidir. Fonksiyonel yapısı, kullanışlı detayları ile ön plana çıkmaktadır.

İstenen tüm beklentileri karşılayan özel tasarımlar arasından aklınızdan geçen modeli kolay bir biçimde bulabilirsiniz.

Bebeklerinizin Konforu İçin Uygun Bebek Odası Takımı Modelleri

Hepimizin en değerli varlıkları olan bebeklerimiz için ne yapsak azdır. Üst düzeyde ve maksimum konfora sahip olan bebek odaları için en iyisini seçmek önemlidir.

Bebek odası takımı seçimi konusunda zorluk çekenler için şahane tasarımlar hazırladık. Uyuma süreci boyunca bebeklerin maksimum rahata sahip olacakları tasarımlarımız ile oldukça iddialıyız.

Rahat kullanıma sahip eşyaları içine almakta olan mobilyalarımız bebek gelişimini destekler niteliktedir. Çok seçenekli ürün yelpazesi içerisinden seveceğiniz renklerden oluşan bir bebek odası takımları oluşturabilirsiniz.

Çok çeşitli eşyaları içine almakta olan takımlar, kullanıma uygun ayrıntıları ile ön plana çıkıyor. Çok şık ve gösterişli olan bebek setleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanıyor.

Bebek odası modelleri, çok konforlu bir yaşam alanı sergileyecek dizayna sahiptir. Hiçbir biçimde minik bebekleri riske atmayacak tasarım özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Kaliteli bir yaşam imkânı sunmakta olan bu ürünler, farklı güvenlik kilitlerine sahiptir. Bu sayede endişeleri ortadan kaldırabilen bir yöne sahiptir.

Açık renk ayrıcalıkları ve fonksiyonel yanı ile bebek odasına ferah bir etki sunar. İstenildiğinde büyüyebilme detayları ile beklenenden daha fazlasını sunuyor.

Her biri farklı temalar ile öne çıkarken bebek odası mobilyaları çok çeşitli renklere sahiptir. Yine çok özel desen ayrıcalıkları ile göz dolduran bir işlevselliğe sahip olduğundan bahsedebiliriz.

Bebek sağlığı düşünülerek mobilyalar üzerinde toksik olmayan boyalar ile renklendirme sağlanıyor. Bebek odası renkleri, içerisinden dilediğinizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Canlı renklerden oluşan bebek odası takımları ile şık bir görünüm ortaya çıkıyor.

Tüm bunların yanı sıra daha doğal bir yaşam alanı dekore etmek isteyenler içinde ahşap bebek odası takımı devreye giriyor.

 Açık ve pastel tonların yanı sıra nice özle ayrıcalık ile hayal edilen bebek odası dekorasyonu kolayca hayata geçirebilirsiniz.

Ev eşyası seçimi, bebek odalarında da oldukça önem arz eden bir meseledir. Bebeklere özel ve içinde bulunmaktan keyif alacakları bir ortam oluşturulmalıdır. Bu hem zihin aktivitelerini geliştirir hem de eğlenceli zaman geçirmelerine olanak sağlar.

Konforlu bebek odası seti seçmek en önemli noktayı oluşturuyor.  Rahat kullanım olanaklarını bünyesinde bulunduran eşyalar sayesinde bebeğin gelişim süreci desteklenir.

Bebek Odası Takımı Modelleri ve Özellikleri

Bebek odası takımı modelleri ve özellikleri kendi içinde sayısız detaya sahiptir. Bebek odası takımları, kız ve erkek modelleri olarak ayrıcalıklıdır. Farklı amaçlara hitap edebilen ergonomik eşyaların bir arada bulunması ile oluşur.

Renkli duvar kağıtları ile bir araya getirildiğinde çok cici ve özel odaların ortaya çıkmasını destekler. Uyumlu göz dolduran ve kullanışlı alanların bebeklerini için hazırlanmasına olanak sağlar. Her bir takım bebeğin minik ölçüleri göz önünde bulundurularak oluşan modellerdir.

Hareket etme alanı sağlayan dizaynı ile farklı kabiliyetlerini ortaya çıkmasını destekler. Oda takımları bu sayede bebeklerin gelişim süreçleri için fayda sağlar.

Bebek odası yatakları, özellikle güvenlikli bir uyku için oldukça önem taşır. MDF bebek odası takımları bu amaca uygun olarak çok fazla ilgi bulur. Bebek odaları pratik kullanım detayları ile ön plana çıkar. Suya dayanıklı şekliyle zaman meydan okur. Sorunsuz ve pürüzsüz yüzey ayrıcalıklarına sahiptirler. Sağlam malzemeler olarak kullanımınıza sunulur.

Bebek odası takımı modelleri içerisinden her bir tasarım, mekâna uygunluk özelliklerine sahiptir. Çok modern tasarım ayrıcalıkları ile göz doldurur.  Özellikle country bebek odası takımı seçenekleri büyük bir ilgiyi üzerine çekiyor. Lüks sisteme sahip beşik modelleri ile istenenden daha fazlasını bünyesinde bulunduruyor.

Var olan detaylara göz atıldığında; asansörlü korkuluk, teleskopik ray sistemi ve çok çekmeceli şifonyer gibi olmazsa olmaz temel unsurları içine alıyor.

Apollo bebek odası takımı modelleri yine yüksek taşıma kabiliyetleri ile ön plana çıkıyor. Hızlı büyüyen çocuklar için çok kullanışlı yapılar olarak tercih ediliyor. İstenilen şekilde sabitleme olanakları ile ebeveynlerin de işini kolaylaştırıyor. Bu yüzden birçok bebek odası markaları, çocuklar gençlik dönemine uygun tasarımları ekstra genişlikte üretiyorlar.

Özel karyola ayrıcalıkları ile ön plana çıkan bebek odası modelleri olduğundan bahsedebiliriz. Montessori bebek odası takımları da son dönemlerin en çok  ilgi bulanlarından.

Bu özel bebek ürünleri, çocuk gelişim uzmanlarınca belirlenmiş olan bir yöntemden ismini alıyor. Çocukların daha kolay deneyimleyebilmesi adına Bebek odası takımında kullanışlı detaylara yer veriliyor.

Çocuğun yatağa kolayca inip binebilmesi için kullanım becerileri yüksek tasarımlar gün yüzüne çıkıyor. Yatağa tek başına gidebilen çocukların oluşması için buz tarz tasarımlar hayata geçiriliyor. Bu sebeple Montessori bebek odası takımını tercih edenlerin sayısı bir hayli faz

Brand: Yuppi
CAMP MONTESSORİ TAKIMTAKIM İÇERİĞİGENİŞLİKDERİNLİKYÜKSEKLİK3 KAPILI DOLAP146 cm60 cm206 cmŞİFONYER82 cm45 cm87 cmMONTESSORİ KARYOLA203 cm100 cm188 cm..
13.438TL 18.999TL
Brand: Yuppi
Cool Montessori Bebek OdasıCool Montessori Bebek Odası, ahşap dokusu ve beyazın klasik hatlarla uyumu sayesinde uzun yıllar sever kullanabileciğiniz bir oda takımıdır.Doğal görünümlü ahşap kenarlar ve mobilyalardaki fonksiyonel kullanım ayrıcalığı sizin ve bebeğiniz için tasarlandı.Takım İçeriğiGeni..
14.690TL 19.999TL
Brand: Ekin Mobilya
Ekin Sedir Bebek OdasıTakım İçeriğiGenişlikDerinlikYükseklik3 Kapılı Dolap140 cm54 cm213 cm4 Kapılı Dolap185 cm54 cm213 cmSedir Şifonyer86 cm42 cm79 cmSedir Montessori195 cm95 cm110 cm..
20.375TL 23.430TL
Brand: Yuppi
Flora Genç OdasıÇiçek deseni detaylarıyla Flora genç odası, Kız çocuklarının tüm beklentilerini karşılıyor.Beyaz ve Pembenin zarif uyumuyla hayat bulan Flora genç odası, klasik country tarzı ile modern çizgilerin dengeli birleşimini sunuyor.Genç kızların da beğenerek kullanabileceği oda takımı, Masa..
19.836TL 24.999TL
Fora Montessori Bebek Odası Fora Montessori Bebek Odası
1 Ay İçinde
Brand: Yuppi
Fora Montessori Oda TakımıTakım İçeriğiGenişlikDerinlikYükseklik3 Kapılı Dolap136 cm60 cm206 cmŞifonyer82 cm45 cm154 cmMontessori Karyola201 cm108 cm186 cm..
18.556TL 23.999TL
Brand: Yuppi
Maya Montessori Bebek Odası Maya Montessori Bebek odası,Bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. Eşsiz tasarımı ve işlevsel kullanım sunmasının yanı sıra, sade yapısı ile yaşam alanlarınıza konfor katıyor.Takım İçeriğiGenişlikDerinlikYükseklik3 Kapılı Dolap123 cm54 cm199 cmŞifonyer72&n..
17.374TL 22.999TL
Brand: Ekin Mobilya
Royal Montessori Bebek OdasıParça ÖlçüleriGenişlikDerinlikYükseklik3 Kapılı Dolap136 cm54 cm217 cmŞifonyer88 cm49 cm78 cmMontessori198 cm96 cm138 cmYavru yatağı 80*180189 cm83 cm22 cm..
22.125TL 24.500TL
Brand: Ekin Mobilya
Royal Montessori Bebek OdasıParça ÖlçüleriGenişlikDerinlikYükseklik3 Kapılı Dolap136 cm54 cm217 cmŞifonyer88 cm49 cm78 cmMontessori198 cm96 cm138 cmYavru yatağı 80*180189 cm83 cm22 cm..
22.125TL 24.500TL
Brand: Yuppi
Paket İçeriği  2 KAPILI DOLAP MONTESSORİ KARYOLA               NOT : FİYATA DAHİL OLAN ÜRÜNLER HARİCİNDE İSTENİLEN ÜRÜNLERİ TAKIM İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİR KISMINDAN SEPETİNİZE EKLEYEBİLİRSİNİZ   Ü..
7.270TL 10.270TL
Brand: Yuppi
Paket İçeriği  3 KAPILI DOLAP   ŞİFONYER KARYOLA     NOT : FİYATA DAHİL OLAN ÜRÜNLER HARİCİNDE İSTENİLEN ÜRÜNLERİ TAKIM İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİR KISMINDAN SEPETİNİZE EKLEYEBİLİRSİNİZ    ÜRÜN           &n..
8.410TL 11.623TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)